Łóżko dziecięce TIPI z barierką 180x80

Łóżko domek z barierkami w stylu skandynawskim wyróżnia się idealną jakością wykonania. Łóżka są produkowane przez doświadczonych stolarzy z dokładnie wyselekcjonowanych materiałów. Za wyborem tego łóżka nie stoi tylko jego cudowny wygląd. Łóżeczko dookoła wykończone jest grubą barierką która sprawia że Twój maluch jest bezpieczny podczas zabaw w dzień oraz podczas wiercenia się w trakcie snu.

Jeżeli zależy Ci na zaangażowaniu twojego malucha do zabawy oraz pobudzenia kreatywności wybierz to łóżeczko drewniane

900,00 zł

Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych

Co sprawia że nasze łóżeczka tak się wyróżniają

Aby zachować najwyższe standardy wykonania jak i bezpieczeństwa nasze łóżka są w całości wykonywane z litego drewna sosnowego z certyfikatem, w najwyższej klasie jakościowej - nie używamy płyt, sklejek i klejonek dzięki czemu mebelek jest w pełni ekologiczny i przyjazny środowisku. Użyte do konstrukcji całego łóżka deski o przekroju 6,5cm x 3,6cm sprawiają że łózko jest stabilniejsze niż często oferowane przez konkurencję łóżka z wąskich desek, oraz sprawia że udźwig łóżka to ponad 150kg. Łóżeczko jest malowane certyfikowaną farbą wodną bezpieczną dla alergików i astmatyków, może być również pokryty bezpiecznym bezbarwnym lakierem akrylowym.

W skład łóżka wchodzi:

  • Łóżko w szybkim systemie montażu! (barierki i domki łóżka wysyłamy do Państwa ZŁOŻONE - skręcenie łóżka w całość zajmuje 10minut!
  • Stelaż drewniany pod materac z wysokiej jakości drewna
  • Akcesoria montażowe - śruby i kołki, kluczyk, instrukcja

WYMIARY:

Wysokość całkowita: 165cm

Długość całkowita: 188cm

Szerokość całkowita: 87cm

Szerokość konstrukcji: 3,6cm x 6,5cm

Wysokość od podłoża do dna: 3cm

Pod materac: 180x80

23

Zobacz także

chat Komentarze (0)