Łóżko TEDDY drewniane z barierką 120x60

Sosnowe łóżko z barierką jest produktem który będzie towarzyszył twojemu dziecku przez wiele lat! Dzięki zastosowaniu grubych sosnowych elementów łóżko będzie nie tylko zachwycało swoim designem, ale również bezpieczeństwem. Ten wyrób idealnie nada się pod miejsce do spania, ale również relaksu. Łóżko jest zaprojektowane w taki sposób, że w każdej chwili możesz zdemontować przednią barierkę. Dzięki niezwykłej wytrzymałości łóżka wytrzymuje ono ciężar ponad 150kg co oznacza, że może położyć się na nim rodzić, jak i koledzy i koleżanki twojego dziecka. Łóżko dostępne jest w wielu wymiarach dzięki czemu możesz idealnie dopasować je do potrzeb swoich i swojej pociechy. 

Jeżeli zależy Ci na zaangażowaniu twojego malucha do zabawy oraz pobudzenia kreatywności wybierz to łóżeczko drewniane

455,00 zł

Wysyłka w ciągu 48h

Co sprawia że nasze łóżeczka tak się wyróżniają

Aby zachować najwyższe standardy wykonania jak i bezpieczeństwa nasze łóżka są w całości wykonywane z litego drewna sosnowego z certyfikatem, w najwyższej klasie jakościowej - nie używamy płyt, sklejek i klejonek dzięki czemu mebelek jest w pełni ekologiczny i przyjazny środowisku. Użyte do konstrukcji całego łóżka deski o przekroju 6,5cm x 3,6cm sprawiają że łózko jest stabilniejsze niż często oferowane przez konkurencję łóżka z wąskich desek, oraz sprawia że udźwig łóżka to ponad 150kg. Łóżeczko jest malowane certyfikowaną farbą wodną bezpieczną dla alergików i astmatyków, może być również pokryty bezpiecznym bezbarwnym lakierem akrylowym.

W skład łóżka wchodzi:

  • Łóżko w szybkim systemie montażu! (barierki i domki łóżka wysyłamy do Państwa ZŁOŻONE - skręcenie łóżka w całość zajmuje 10minut!
  • Stelaż drewniany pod materac z wysokiej jakości drewna
  • Akcesoria montażowe - śruby i kołki, kluczyk, instrukcja
67
chat Komentarze (0)